Kredyt na spłatę ZUS i US

Pożyczka na spłatę ZUS i US


Kredyt na spłatę zobowiązań, to szansa dla Twojego biznesu. Uporządkuj wszystkie zaległe wydatki względem prywatnych podmiotów oraz urzędów państwowych, dokonaj inwestycji i pozwól Twojej firmie generować jak najwyższy zysk.

Prowadzenie działalności gospodarczej to szansa na odniesienie sukcesu zawodowego. By osiągnąć zysk często należy wpierw zainwestować środki na rozpoczęcie biznesu. Proponujemy innowacyjne rozwiązanie w postaci pożyczki na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Finansujemy zarówno bieżące koszty, które negatywnie wpływają na rozwój firmy oraz udzielamy zastrzyku finansowego na zaplanowane cele inwestycyjne, dzięki którym dokonasz modernizacji Twojego biznesu.

Środki uzyskane z pożyczki można przeznaczyć na spłatę zaległych zobowiązań względem ZUS i US.

Pożyczka może być również przeznaczona na inny cel w ramach działalności firmy, w tym na spłatę zobowiązań: kredyty, pożyczki, zobowiązania handlowe itp. Nie ma konieczności rozliczania wydatków finansowanych z pożyczki.

Oferowane finansowanie występuje w trzech, różnych wariantach: 1. Z terminarzem spłat: spłata kredytu w ratach miesięcznych z możliwością przerwy w płaceniu rat na okres do 3 miesięcy 2. Kredyt odnawialny: możliwa spłata pożyczki na koniec okresu finansowania z możliwością odnowienia na kolejny okres. 3. Z przesuniętą spłatą: spłata pożyczki w ratach miesięcznych z możliwością spłaty nawet połowy kwoty kredytu na koniec okresu finansowania.

Dzięki szybkiej decyzji i niskiej ceny w stosunku do akceptowanego ryzyka finansowania to najlepsza tego typu oferta na rynku. Oferujemy spłaty zobowiązań na kwoty do 300 tys. złotych.

Szukasz pomocy finansowej?
Masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?


Skontaktuj się
Call Now Button