Kredyt konsolidacyjny dla firm i osób fizycznych

Kredyt konsolidacyjny


Kredyt konsolidacyjny zawsze przeprowadzany jest na indywidualnych warunkach. Każdy klient ma inne potrzeby. Możemy zaproponować konsolidację bez żadnego zabezpieczenia nawet do 150 miesięcy, lub też w przypadku kredytu hipotecznego (kredyt konsolidacyjny hipoteczny) do 80 roku życia klienta.

Oferujemy dobrany na miarę kredyt konsolidacyjny. Naszym celem jest znalezienie jak najtańszej i pozbawionej „haczyków” oferty, dzięki której odzyskasz stabilizację finansową.

Oferujemy możliwość konsolidacji zabezpieczonej na hipotece. Tym sposobem możesz uzyskać nawet setki tysięcy złotych na spłatę wszystkich zadłużeń oraz swój cel, który określimy jako „dowolny”.

Rozwój każdej działalności wiążę się z przeznaczeniem na to dodatkowych środków. Często by podjąć pierwszy krok niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Wychodzimy do klientów naprzeciw im potrzebom oferując pomoc na wielu płaszczyznach. Posiadamy bardzo korzystne oferty dla firm transportowych i rolników!

Kredyt konsolidacyjny to nie tylko szansa na spłatę aktualnych zobowiązań, lecz również wygoda – spłacaj jedną ratę zamiast kilku, w różnych bankach. To również dodatkowa gotówka na dowolny cel do 100% kwoty salda skonsolidowanych zobowiązań.

Szukasz pomocy finansowej?
Masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?


Skontaktuj się
Call Now Button