Kredyt hipoteczny

Kredyt Hipoteczny


Kredyt hipoteczny, to rodzaj kredytu, w przypadku którego ze względu na długi okres kredytowania, najbardziej efektywnym zabezpieczeniem jest właśnie hipoteka. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane oferty polskich banków.

Decydując się na zakup domu lub mieszkania na kredyt powinniśmy wiedzieć, że banki wymagają zabezpieczenia w formie hipoteki, co w praktyce realizowane jest w formie wpisu do księgi wieczystej. Takie zabezpieczenie gwarantuje kredytodawcy zaspokojenie roszczeń, czyli spłatę długu przez kredytobiorcę, nawet gdy ten nie będzie wypłacalny.

Kredyt hipoteczny udzielany jest najczęściej na zakup mieszkania lub domu, zarówno od osoby prywatnej, jak i od developera. Celem może być też budowa, remont, modernizacja, rozbudowa lub przebudowa domu jednorodzinnego czy mieszkania.

Udzielamy kredytów hipotecznych w najbardziej korzystnych walutach na najlepszych, możliwych warunkach z jak najniższym oprocentowaniem. Kredyt może otrzymać każdy, kto spełni warunki stawiane przez bank, czyli będzie miał zdolność kredytową. Wszystko zależy od dochodów, wielkości rodziny, żądanej kwoty kredytu oraz okresu spłaty.

Kredytujemy Polaków wracających z zagranicy oraz mieszkających zagranicą. Obsługujemy klientów z USA, Australii i całej Europy!

Szukasz pomocy finansowej?
Masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?


Skontaktuj się
Call Now Button