Kredyt dla firm na dowolny cel

Kredyt dla firm


W naszej pracy niemal na co dzień spotykamy się z firmami, które czasowo popadają w tarapaty finansowe. Banki z reguły nie są zainteresowane kredytowaniem takiego podmiotu. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak przedstawić perspektywy i mocne strony prowadzonego biznesu, tak aby w najkrótszym czasie otrzymać oczekiwany kredyt. Proces nie jest jednakowy dla wszystkich. Każda z firm ma inny problem. Jednak za każdym razem uzyskujemy oczekiwany efekt.

Oferujemy korzystny kredyt dla firm na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, który pozwoli sfinansować dalekosiężne plany i bieżące wydatki. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z różnymi firmami. Potrafimy pomóc w zdobyciu finansowania na ciekawe pomysły.

Rozwój każdej działalności wiążę się z przeznaczeniem na to dodatkowych środków. Często by podjąć pierwszy krok niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Wychodzimy do klientów naprzeciw im potrzebom oferując pomoc na wielu płaszczyznach.

Jako jedyni z nielicznych, znamy problemy małych firm działających w Polsce. Naszym klientom możemy zaproponować kredyt gotówkowy do 200.000 zł bez przedstawiania zeznania podatkowego (PIT36) za rok ubiegły, lub tez nieco niższe kwoty bez zaświadczenia z ZUS i US.

Dla kogo skierowana jest nasza oferta?

  • Firmy transportowe
  • Biznes lokalny
  • Rolnicy
  • Działalności konsumenckie
  • Usługi drobne
  • Rozwój biznesu

Zapewne większość naszej konkurencji używa podobnych opisów, niemniej jednak rozmowa z naszym doradcą pozwoli się Państwu przekonać, że w większości przypadków kredyt jest osiągalny.

Szukasz pomocy finansowej?
Masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?


Skontaktuj się
Call Now Button