Oferta kredytowa

Kredyt Hipoteczny


Kredyt hipoteczny, to rodzaj kredytu, w przypadku którego ze względu na długi okres kredytowania, najbardziej efektywnym zabezpieczeniem jest właśnie hipoteka. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane oferty polskich banków.

Decydując się na zakup domu lub mieszkania na kredyt powinniśmy wiedzieć, że banki wymagają zabezpieczenia w formie hipoteki, co w praktyce realizowane jest w formie wpisu do księgi wieczystej. Takie zabezpieczenie gwarantuje kredytodawcy zaspokojenie roszczeń, czyli spłatę długu przez kredytobiorcę, nawet gdy ten nie będzie wypłacalny.

Kredyt hipoteczny udzielany jest najczęściej na zakup mieszkania lub domu, zarówno od osoby prywatnej, jak i od developera. Celem może być też budowa, remont, modernizacja, rozbudowa lub przebudowa domu jednorodzinnego czy mieszkania.

Udzielamy kredytów hipotecznych w najbardziej korzystnych walutach na najlepszych, możliwych warunkach z jak najniższym oprocentowaniem. Kredyt może otrzymać każdy, kto spełni warunki stawiane przez bank, czyli będzie miał zdolność kredytową. Wszystko zależy od dochodów, wielkości rodziny, żądanej kwoty kredytu oraz okresu spłaty.

Kredytujemy Polaków wracających z zagranicy oraz mieszkających zagranicą. Obsługujemy klientów z USA, Australii i całej Europy!

Kredyt dla firm


Naszym klientom możemy zaproponować kredyt gotówkowy do 200.000 zł bez przedstawiania zeznania podatkowego (PIT36) za rok ubiegły, lub tez nieco niższe kwoty bez zaświadczenia z ZUS i US.

Oferujemy korzystny kredyt dla firm na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, który pozwoli sfinansować dalekosiężne plany i bieżące wydatki. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z różnymi firmami. Potrafimy pomóc w zdobyciu finansowania na ciekawe pomysły.

Rozwój każdej działalności wiążę się z przeznaczeniem na to dodatkowych środków. Często by podjąć pierwszy krok niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Wychodzimy do klientów naprzeciw im potrzebom oferując pomoc na wielu płaszczyznach. Posiadamy bardzo korzystne oferty dla firm transportowych i rolników!

Zapewne większość naszej konkurencji używa podobnych opisów, niemniej jednak rozmowa z naszym doradcą pozwoli się Państwu przekonać, że w większości przypadków kredyt jest osiągalny.

Pożyczka na spłatę ZUS i US


Kredyt na spłatę zobowiązań, to szansa dla Twojego biznesu. Uporządkuj wszystkie zaległe wydatki względem prywatnych podmiotów oraz urzędów państwowych, dokonaj inwestycji i pozwól Twojej firmie generować jak najwyższy zysk.

Prowadzenie działalności gospodarczej to szansa na odniesienie sukcesu zawodowego. By osiągnąć zysk często należy wpierw zainwestować środki na rozpoczęcie biznesu. Proponujemy innowacyjne rozwiązanie w postaci pożyczki na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Finansujemy zarówno bieżące koszty, które negatywnie wpływają na rozwój firmy oraz udzielamy zastrzyku finansowego na zaplanowane cele inwestycyjne, dzięki którym dokonasz modernizacji Twojego biznesu.

Środki uzyskane z pożyczki można przeznaczyć na spłatę zaległych zobowiązań względem ZUS i US.

Pożyczka może być również przeznaczona na inny cel w ramach działalności firmy, w tym na spłatę zobowiązań: kredyty, pożyczki, zobowiązania handlowe itp. Nie ma konieczności rozliczania wydatków finansowanych z pożyczki.

Oferowane finansowanie występuje w trzech, różnych wariantach: 1. Z terminarzem spłat: spłata kredytu w ratach miesięcznych z możliwością przerwy w płaceniu rat na okres do 3 miesięcy 2. Kredyt odnawialny: możliwa spłata pożyczki na koniec okresu finansowania z możliwością odnowienia na kolejny okres. 3. Z przesuniętą spłatą: spłata pożyczki w ratach miesięcznych z możliwością spłaty nawet połowy kwoty kredytu na koniec okresu finansowania.

Dzięki szybkiej decyzji i niskiej ceny w stosunku do akceptowanego ryzyka finansowania to najlepsza tego typu oferta na rynku. Oferujemy spłaty zobowiązań na kwoty do 300 tys. złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?


Skontaktuj się
Call Now Button