O nas

Misją Mazowieckiej Agencji Finansowej jest zapewnienie Klientom pełnej dostępności do prostych, nowoczesnych produktów finansowych. Dzięki zaufaniu, które pokładają w nas nasi klienci, nasza firma ciągle rozwija się, dzięki czemu potrafimy dostosować się do zmiennych trendów w świecie finansów.

15

lat doświadczenia

Proste rozwiązania na dobre finansowanie.

Mazowiecka Agencja Finansowa to pośrednik finansowy, który istnieje na rynku od 2004 roku. Działając przez ponad 15 lat zyskaliśmy doświadczenie, które przekłada się na ciągłe polepszanie oferowanych przez nas usług. Mazowiecka Agencja Finansowa jest agentem wielu banków. Bardzo często nasze oferty są często znacznie korzystniejsze niż te uzyskane bezpośrednio w bankowym okienku..

Szczycimy się tym, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są Twoje marzenia, plany. Staramy się zrobić wszystko, by pomóc Ci w ich realizacji. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, zaliczek, itp. Prowadzimy proste procedury, nasi eksperci to kompetentni ludzie z wieloletnim doświadczeniem, stale wzbogacamy ofertę o nowe produkty.


Mazowiecka Agencja Finansowa posiada ofertę wybranych banków oraz towarzystw finansowych, z którymi współpracuje. Oferujemy finansowanie najbardziej atrakcyjne oraz indywidualnie dostosowane oferty dla Państwa potrzeb.

Mazowiecka Agencja Finansowa, jako samodzielny podmiot, współpracuje z bankami już od ponad 14 lat. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy wiodącą firmą pośredników finansowych na Mazowszu. Obrana przez nas strategia: „jak najtaniej, jak najszybciej, bez ryzyka” sprawdza się doskonale, a potwierdzeniem tego są rekomendacje zadowolonych klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?


Skontaktuj się
Call Now Button