Pożyczka na spłatę ZUS i US

Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa

Pożyczka na spłatę ZUS i US

Prowadzenie działalności gospodarczej to szansa na odniesienie sukcesu zawodowego. By osiągnąć zysk często należy wpierw zainwestować środki na rozpoczęcie biznesu. Proponujemy innowacyjne rozwiązanie w postaci pożyczki na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Finansujemy zarówno bieżące koszty, które negatywnie wpływają na rozwój firmy oraz udzielamy zastrzyku finansowego na zaplanowane cele inwestycyjne, dzięki którym dokonasz modernizacji Twojego biznesu.

Środki uzyskane z pożyczki można przeznaczyć także na spłatę zaległych zobowiązań względem ZUS i US. Trzy różne warianty kredytu pozwalają na wygodne dostosowanie się dla każdego klienta.

Kredyt na spłatę zobowiązań, to szansa dla Twojego biznesu. Uporządkuj wszystkie zaległe wydatki względem prywatnych podmiotów oraz urzędów państwowych, dokonaj inwestycji i pozwól Twojej firmie generować jak najwyższy zysk.

Firmy borykające się z zaległościami w ZUS i US

  • 2005
  • 2010
  • 2016

Z roku na rok zobowiązania przedsiębiorstw względem ZUS i US ciągle rosną.

Strategia działania

Nasi klienci są zaskoczeni naszą ofertą. Działając w nieschematyczny sposób jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces:

  • Oferujemy kredyty w najkorzystniejszych warunkach. Dobierzemy finansowanie z najlepszym oprocentowaniem i najniższą prowizją.
  • Doradzimy jak nie przepłacić. Gdzie zawarte są niebezpieczne zapisy w umowach.
  • Skutecznie udowodnimy, że stać Cię na kredyt. Nie przeszkadzać nam będzie słaba historia kredytowa klienta.

Kredyt na spłatę ZUS i US dla Ciebie

Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel w ramach działalności firmy, w tym na spłatę zobowiązań: kredyty, pożyczki, zobowiązania handlowe itp. Nie ma konieczności rozliczania wydatków finansowanych z pożyczki.

Dzięki szybkiej decyzji i niskiej ceny w stosunku do akceptowanego ryzyka finansowania to najlepsza tego typu oferta na rynku. Oferujemy spłaty zobowiązań na kwoty do 300 tys. złotych.

Oferowana pożyczka występuje w trzech, różnych wariantach:
1. Z terminarzem spłat: spłata kredytu w ratach miesięcznych z możliwością przerwy w płaceniu rat na okres do 3 miesięcy
2. kredyt odnawialny: możliwa spłata pożyczki na koniec okresu finansowania z możliwością odnowienia na kolejny okres.
3. z przesuniętą spłatą: spłata pożyczki w ratach miesięcznych z możliwością spłaty nawet połowy kwoty kredytu na koniec okresu finansowania.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?