Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny zawsze przeprowadzany jest na indywidualnych warunkach. Każdy klient ma inne potrzeby. Możemy zaproponować konsolidację bez żadnego zabezpieczenia nawet do 150 miesięcy, lub też w przypadku kredytu hipotecznego (kredyt konsolidacyjny hipoteczny) do 80 roku życia klienta.

Oferowany kredyt konsolidacyjny pozwala na spłatę wszelkich zobowiązań finansowych. Dzięki naszej ofercie zamienisz raty innych kredytów na jedną, mniejszą.

Kredyt konsolidacyjny to nie tylko szansa na spłatę aktualnych zobowiązań, lecz również wygoda – spłacaj jedną ratę zamiast kilku, w różnych bankach. To również dodatkowa gotówka na dowolny cel do 100% kwoty salda skonsolidowanych zobowiązań.

Stosunek kwoty raty kredytu konsolidacyjnego oraz kilku kredytów jednocześnie

  • Kredyt konsolidacyjny
  • Kilka kredytów z oddzielnymi ratami

Wykres wyraźnie przedstawia jak opłacalnym posunięciem jest połączenie kilku kredytów w jeden. To gwarancja niższej raty i wygody.

Strategia działania

Nasi klienci są zaskoczeni naszą ofertą. Działając w nieschematyczny sposób jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces:

  • Oferujemy kredyty w najkorzystniejszych warunkach. Dobierzemy finansowanie z najlepszym oprocentowaniem i najniższą prowizją.
  • Doradzimy jak nie przepłacić. Gdzie zawarte są niebezpieczne zapisy w umowach.
  • Skutecznie udowodnimy, że stać Cię na kredyt. Nie przeszkadzać nam będzie słaba historia kredytowa klienta.

Kredyt konsolidacyjny dla Ciebie

Oferujemy dobrany na miarę kredyt konsolidacyjny. Naszym celem jest znalezienie jak najtańszej i pozbawionej „haczyków” oferty, dzięki której odzyskasz stabilizację finansową.

Tym sposobem możesz uzyskać nawet setki tysięcy złotych na spłatę wszystkich zadłużeń oraz swój cel, który określimy jako „dowolny”.

Spłacamy „zmorę” zadłużonych – drobne pożyczki pozabankowe. Dzięki naszemu rozwiązaniu zamienisz bardzo drogie i krótkoterminowe pożyczki na jedną, dogodną ratę.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?