Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa

Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny, to rodzaj kredytu, w przypadku którego ze względu na długi okres kredytowania, najbardziej efektywnym zabezpieczeniem jest właśnie hipoteka. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane oferty polskich banków. Udzielamy kredytów hipotecznych w najbardziej korzystnych walutach na najlepszych, możliwych warunkach z jak najniższym oprocentowaniem.

Pomagamy przejść przez gąszcz formalności w trudnym procesie składania wniosku o kredyt hipoteczny.

Kredytujemy Polaków wracających z zagranicy oraz mieszkających zagranicą. Obsługujemy klientów z USA, Australii i całej Europy!

Przeznaczenie środków z kredytów hipotecznych

  • Mieszkania
  • Domy
  • Inne inwestycje budowlane

Wykres przedstawiający średnią przeznaczanych środków z kredytów hipotecznych.

Strategia działania

Nasi klienci są zaskoczeni naszą ofertą. Działając w nieschematyczny sposób jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces:

  • Oferujemy kredyty w najkorzystniejszych warunkach. Dobierzemy finansowanie z najlepszym oprocentowaniem i najniższą prowizją.
  • Doradzimy jak nie przepłacić. Gdzie zawarte są niebezpieczne zapisy w umowach.
  • Skutecznie udowodnimy, że stać Cię na kredyt. Nie przeszkadzać nam będzie słaba historia kredytowa klienta.

Kredyt hipoteczny dla Ciebie

Kredyt może otrzymać każdy, kto spełni warunki stawiane przez bank, czyli będzie miał zdolność kredytową. Wszystko zależy od dochodów, wielkości rodziny, żądanej kwoty kredytu oraz okresu spłaty.

Kredyt hipoteczny udzielany jest najczęściej na zakup mieszkania lub domu, zarówno od osoby prywatnej, jak i od developera. Celem może być też budowa, remont, modernizacja, rozbudowa lub przebudowa domu jednorodzinnego czy mieszkania.

Decydując się na zakup domu lub mieszkania na kredyt powinniśmy wiedzieć, że banki wymagają zabezpieczenia w formie hipoteki, co w praktyce realizowane jest w formie wpisu do księgi wieczystej. Takie zabezpieczenie gwarantuje kredytodawcy zaspokojenie roszczeń, czyli spłatę długu przez kredytobiorcę, nawet gdy ten nie będzie wypłacalny.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?