Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa

Kredyt gotówkowy

Oferowany Kredyt gotówkowy, to proste i szybkie procedury, możliwość przekazania środków na dowolny cel, stała miesięczna rata, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, bez dodatkowych opłat, bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń, już od 650 złotych dochodu.
Nasi eksperci przedstawią Ci najlepsze na rynku warunki kredytu gotówkowego. Przeprowadzimy darmową, niezobowiązującą kalkulację, która pozwoli określić Państwa zdolność kredytową i warunki, na których ewentualny kredyt miałby zostać udzielony. Dostałeś odmowę w banku? Nie przejmuj się, przyjdź do nas. Zapewne istnieje inna szansa, by Ci pomóc.

Na co możesz przeznaczyć środki z kredytu gotówkowego?

Na wakacje
Niespodziewane wydatki
Realizacja pasji
Bezpieczeństwo finansowe
Niezapłacone rachunki
Spłata innych zobowiązań

Strategia działania

Nasi klienci są zaskoczeni naszą ofertą. Działając w nieschematyczny sposób jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces:

  • Oferujemy kredyty w najkorzystniejszych warunkach. Dobierzemy finansowanie z najlepszym oprocentowaniem i najniższą prowizją.
  • Doradzimy jak nie przepłacić. Gdzie zawarte są niebezpieczne zapisy w umowach.
  • Skutecznie udowodnimy, że stać Cię na kredyt. Nie przeszkadzać nam będzie słaba historia kredytowa klienta.

Kwoty pobieranych kredytów gotówkowych

  • Mniej niż 10000 zł
  • 10000 zł - 50000 zł
  • 50000 zł i więcej

Kredyty gotówkowe cieszą się dużą popularnością ze względu na ich dużą rozbieżność kwotową oraz uniwersalność przeznaczenia.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Minimum 3 miesiące zatrudnienia lub 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej. Minimalny wiek wnioskodawcy 25 lat. Maksymalny nie może przekroczyć 80 lat w dniu złożenia oświadczenia osoby ubiegającej się o kredyt.

Kwoty kredytów gotówkowych zaczynają się już od 5000 zł. Ich górna granica to 150000 zł. Każdy kredyt przygotowany jest z jak najniższą prowizją i optymalnym okresem jego spłaty.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?