Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa

Kredyt dla firm

Oferujemy korzystny kredyt dla firm na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, który pozwoli sfinansować dalekosiężne plany i bieżące wydatki. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z różnymi firmami. Potrafimy pomóc w zdobyciu finansowania na ciekawe pomysły.

Rozwój każdej działalności wiążę się z przeznaczeniem na to dodatkowych środków. Często by podjąć pierwszy krok niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Wychodzimy do klientów naprzeciw im potrzebom oferując pomoc na wielu płaszczyznach.

Dla kogo?

Firmy transportowe
Biznes lokalny
Działalności konsumenckie
Rolnicy
Usługi drobne
Rozwój biznesu

Strategia działania

Nasi klienci są zaskoczeni naszą ofertą. Działając w nieschematyczny sposób jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces:

  • Oferujemy kredyty w najkorzystniejszych warunkach. Dobierzemy finansowanie z najlepszym oprocentowaniem i najniższą prowizją.
  • Doradzimy jak nie przepłacić. Gdzie zawarte są niebezpieczne zapisy w umowach.
  • Skutecznie udowodnimy, że stać Cię na kredyt. Nie przeszkadzać nam będzie słaba historia kredytowa klienta, czy niskie obroty firmy.

Aktywność małych przedsiębiorstw przed i po kryzysie z 2007 r.

  • 2007
  • 2012
  • 2016

Wykres przedstawia odwrócenie trendu z 2007 r. który wyraźnie wskazywał na uszczuplenie rynku w sektorze przedsiębiorstw małych.

Kredyt dla Twojej firmy

Jako jedyni z nielicznych, znamy problemy małych firm działających w Polsce. Naszym klientom możemy zaproponować kredyt gotówkowy do 200.000 zł bez przedstawiania zeznania podatkowego (PIT36) za rok ubiegły, lub tez nieco niższe kwoty bez zaświadczenia z ZUS i US.

Naszym głównym celem jest skuteczność naszych działań i efekt w postaci finansowania dla klienta. Nasza praca zawsze jest zgodna z wymaganiami banków i ich wewnętrznymi procedurami.

Zapewne większość naszej konkurencji używa podobnych opisów, niemniej jednak rozmowa z naszym doradcą pozwoli się Państwu przekonać, że w większości przypadków kredyt jest osiągalny.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?