[rev_slider alias=”about_us_slider”]

Nasi partnerzy

Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa posiada bogatą bazę banków oraz towarzystw finansowych, z którymi współpracuje. W naszej ofercie znaleźć można najbardziej atrakcyjne oraz indywidualnie dostosowane oferty dla Państwa potrzeb.

Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa współpracuje z innymi bankami już od ponad 12 lat. Dzięki długoletniej, dobrze ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy wiodącą firmą pośredników finansowych na Mazowszu. Obrana przez nas strategia: „jak najtaniej, jak najszybciej, jak najbezpieczniej” sprawdza się doskonale, a potwierdzeniem tego są ciągle notowany progres sprzedaży.

Wiele ofert w jednym miejscu

Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa to miejsce, w którym poznasz oferty wielu podmiotów finansowych.

Indywidualne warunki

Dzięki doświadczeniu umiemy wynegocjować w banku jak najbardziej korzystne warunki kredytowe.

Bezpieczeństwo

Nasza firma nie współpracuje z podejrzanymi parabankami. Wystrzegamy się niestabilnych finansowo instytucji.

Komfort

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie kredytu jedyne czego będziemy od Ciebie wymagać, to kontakt oraz dostarczenie potrzebnych dokumentów. Resztą zajmiemy się my.

Jasne zasady

Nie pobieramy prowizji, ani opłat wstępnych. Analiza finansowa, przedstawienie oferty oraz wstępna ekspertyza są całkowicie darmowe.

Jesteśmy dla Ciebie

Nasza współpraca z klientem nie kończy się po wydaniu pieniędzy przez bank. Jeśli w trakcie spłaty kredytu będziesz miał jakieś pytania/problemy, to śmiało możesz na nas liczyć.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?