Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa

Historia naszej firmy

Mazowiecka Agencja Finansowa posiada długą, już ponad 12 letnią historię swojej działalności. W polskiej rzeczywistości pośrednictwa finansowego jesteśmy jedną z pierwszych firm, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów pomagając im w uzyskaniu środków na zróżnicowane cele.

 • 2004

  Tutaj zaczyna się nasza historia

  W tym roku Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa zaczęła swoją działalność. Pod nazwą "Mazowiecka Agencja Finansowa" staraliśmy się dostosować do niestabilnego rynku finansowego. Początki były trudne, lecz nikt nie spodziewał się, że nasze starania doprowadzą nas tak daleko, do punktu, w którym jesteśmy teraz...

 • 2006

  Pierwsi pracownicy

  W tym roku Mazowiecka Agencja Finansowa zyskała nowego, dodatkowego pracownika. Właściciel firmy sprawnie zarządzając działalnością pnie się w górę, firma rozwija się, dzięki czemu niezbędnym było dostawienie drugiego stanowiska roboczego.

 • 2009

  Zmiana lokalu

  W tym roku Mazowiecka Agencja Finansowa przeniosła swoją działalność do miejsca, w którym urzęduje do dziś. Wcześniejszy lokal nie pozwalał na pozyskanie większego grona klientów. Nowe miejsce w ścisłym centrum Warszawy to szansa na lepsze wyniki i zdobycie doświadczenia.

 • 2013

  Zmiana nazwy oraz kapitału

  Nasza przygoda ciągle trwa. W 2013 roku postanowiliśmy odświeżyć naszą formę. Zmieniła się nie tylko nazwa: "Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa Ltd SKA" ale też fakt, że kapitał firmy znajduje się w Anglii.

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?