[rev_slider alias=”about_us_slider”]

Pokrótce o naszej firmie

Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa to pośrednik finansowy, który istnieje na rynku od 2004 roku. Działając przez ponad 12 lat zyskaliśmy doświadczenie, które przekłada się na ciągłe polepszanie oferowanych przez nas usług. Powszechna Mazowiecka Agencja Finansowa jest agentem wielu banków. Bardzo często nasze oferty są znacznie korzystniejsze niż te uzyskane bezpośrednio. Za naszą pracę nie pobieramy od Klienta żadnych opłat. Wynagrodzenie, z którego utrzymujemy firmę, wypłacane jest przez banki za zrealizowane i wypłacone kredyty.

Szczycimy się tym, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są Twoje marzenia, plany. Staramy się zrobić wszystko, by pomóc Ci w ich realizacji. Nie pobieramy prowizji, prowadzimy proste procedury, nasi eksperci to kompetentni ludzie z wieloletnim doświadczeniem, stale wzbogacamy oferty o nowe produkty, prowadzimy elastyczną politykę przyznawania pożyczek.

Misją Powszechnej Mazowieckiej Agencji Finansowej jest zapewnienie Klientom pełnej dostępności do prostych, nowoczesnych produktów finansowych. Dzięki zaufaniu, które pokładają w nas nasi klienci, nasza firma ciągle rozwija się, dzięki czemu potrafimy dostosować się do zmiennych trendów w świecie finansów.

Nasza misja

Naszym głównym celem jest:

  • Pracować na Twój sukces
  • Przedstawić jak najbardziej atrakcyjną formę finansowania
  • Tworzyć modele finansowe
  • Wskazać najlepsze rozwiązania dla klientów indywidualnych i firm
  • Ciąć zbędne obciążenia przy kredytach tak, by były jak najtańsze
  • Przeprowadzić klienta od początku do końca przez wszystkie formalności

Szukasz pomocy finansowej, bądź masz pomysł na biznes i brak środków, by go zrealizować?